تنها کشور!!! (افاضات علم الهدی)

دیروز و در خطبه های نماز جمعه ی کشور گروگان گرفته شده ی ما ؛ ایران؛ آیت الشیطان علم الهدی ، وارث امپراطوری مالی امام هشتم شیعیان ، مدفون در مشهد ، و عضو مجلس خبرگان رهبری در سخنان گهر بارشان برای مومنین و مومنات حاضر در فریضه ی مهم نماز جمعه فرمودند : نقشه دشمن فریب دادن ما است و باید توجه داشته باشم، در این کره خاکی تنها کشوری که مردم آن، خودشان برای خودشان تصمیم می‌گیرند، همین کشور است. حتی امریکایی‌ها خودشان برای خودشان تصمیم نمی‌گیرند. تنها ما هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم می‌گیریم.!!!!!!!


صرفنظر از اینکه آخوند جماعت به بیحیائی و دروغگوئی شهره ی تاریخ حداقل 300 سال گذشته بوده و هست( رجوع کنید به افاضات و کتابهایی که فخر مذهب شیعه نامیده میشوند ؛ از جمله کتابهای نوشته ی محمد باقر مجلسی ) ؛ و هر کسی که ذره ای اندیشه در زندگی خودش کرده باشد از زیر یوغ این دکانداران مذهب جعفری خود را رهانیده است ؛ اما من متعجبم از جماعتی که در نماز جمعه این هفته ی مشهد این خزعبلات را شنیدند و بعد از آن به این امام متقی خود اقتدا کردند و نماز خواندند!

مگر از شروط امامت جماعت راستی در کردار و گفتار نیست ؟

سخنان این شیخ بظاهر تقوی پیشه صحیح است ؟

آیا مردم ایران تنها مردمی در دنیا هستند که خودشان برای خودشان تصمیم میگیرند ؟

و آیا اساسا مردم ایران که منظور نگارنده، بیش از 80 میلیون ایرانی از تمام عقاید و مذاهب و قومیتهاست ، طی 40 سال گذشته برای خود تصمیمی به آزادی گرفته اند ؟

حرف من، انتخاب بین بد و بدتر ؛که اصطلاحی است که توسط اصلاح طلبان به فرهنگ گفتار این سرزمین وارد شد، نیست...ازحق تعیین سرنوشت آزاد یک ملت 80 میلیونی سخن میگویم که هیچگاه از سوی رژیم فاشیست آخوندی به رسمیت شناخته نشد و قبل از هر سیرک انتخاباتی ، شورای نگهبان دست نشانده ی بیت(دربار) رهبری تنها به کسانی اجازه حضور داد که اول مراتب خاکساری آنان به مقام عظمای ولایت ثابت شده بود.

جناب علم الهدی ؛ مگر به وفاداری مردم به خودتان و رژیم جمهوری اسلامی ایمان ندارید؟

چرا بعنوان یک شخص صاحب نفوذ از مقام عظما درخواست یک رفراندوم را نمیدهید تا دهان یاووه گویانی چون من را برای همیشه بسته و بعد از آن با گفتن : " در این کره خاکی تنها کشوری که مردم آن، خودشان برای خودشان تصمیم می‌گیرند، همین کشور است."" جزو راستگو ترین افراد رژیم باشید ؟

واویلا بر مردمی که بعد از شنیدن این دروغ بزرگ، نماز جمعه را به شما اقتدا نمودند و راضی بودند که بعد از آن ثواب صد جهاد نصیبشان شده است!

به امید آگاهی تک تک ایرانیان از این بلائی که بنام مذهب، قرنهاست در حال از بین بردن ریشه ی ایران و ایرانیست ...


محمد جاوید - یازدهم اسفند نودُ6 - زیر آسمان خدا/ 0 نظر / 142 بازدید