تنها کشور!!! (افاضات علم الهدی)

دیروز و در خطبه های نماز جمعه ی کشور گروگان گرفته شده ی ما ؛ ایران؛ آیت الشیطان علم الهدی ، وارث امپراطوری مالی امام هشتم شیعیان ، مدفون در مشهد ، و عضو مجلس خبرگان رهبری در سخنان گهر بارشان برای مومنین و مومنات حاضر در فریضه ی مهم نماز جمعه فرمودند : نقشه دشمن فریب دادن ما است و باید توجه داشته باشم، در این کره خاکی تنها کشوری که مردم آن، خودشان برای خودشان تصمیم می‌گیرند، همین کشور است. حتی امریکایی‌ها خودشان برای خودشان تصمیم نمی‌گیرند. تنها ما هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم می‌گیریم.!!!!!!!


صرفنظر از اینکه آخوند جماعت به بیحیائی و دروغگوئی شهره ی تاریخ حداقل 300 سال گذشته بوده و هست( رجوع کنید به افاضات و کتابهایی که فخر مذهب شیعه نامیده میشوند ؛ از جمله کتابهای نوشته ی محمد باقر مجلسی ) ؛ و هر کسی که ذره ای اندیشه در زندگی خودش کرده باشد از زیر یوغ این دکانداران مذهب جعفری خود را رهانیده است ؛ اما من متعجبم از جماعتی که در نماز جمعه این هفته ی مشهد این خزعبلات را شنیدند و بعد از آن به این امام متقی خود اقتدا کردند و نماز خواندند!

مگر از شروط امامت جماعت راستی در کردار و گفتار نیست ؟

سخنان این شیخ بظاهر تقوی پیشه صحیح است ؟

آیا مردم ایران تنها مردمی در دنیا هستند که خودشان برای خودشان تصمیم میگیرند ؟

و آیا اساسا مردم ایران که منظور نگارنده، بیش از 80 میلیون ایرانی از تمام عقاید و مذاهب و قومیتهاست ، طی 40 سال گذشته برای خود تصمیمی به آزادی گرفته اند ؟

حرف من، انتخاب بین بد و بدتر ؛که اصطلاحی است که توسط اصلاح طلبان به فرهنگ گفتار این سرزمین وارد شد، نیست...ازحق تعیین سرنوشت آزاد یک ملت 80 میلیونی سخن میگویم که هیچگاه از سوی رژیم فاشیست آخوندی به رسمیت شناخته نشد و قبل از هر سیرک انتخاباتی ، شورای نگهبان دست نشانده ی بیت(دربار) رهبری تنها به کسانی اجازه حضور داد که اول مراتب خاکساری آنان به مقام عظمای ولایت ثابت شده بود.

جناب علم الهدی ؛ مگر به وفاداری مردم به خودتان و رژیم جمهوری اسلامی ایمان ندارید؟

چرا بعنوان یک شخص صاحب نفوذ از مقام عظما درخواست یک رفراندوم را نمیدهید تا دهان یاووه گویانی چون من را برای همیشه بسته و بعد از آن با گفتن : " در این کره خاکی تنها کشوری که مردم آن، خودشان برای خودشان تصمیم می‌گیرند، همین کشور است."" جزو راستگو ترین افراد رژیم باشید ؟

واویلا بر مردمی که بعد از شنیدن این دروغ بزرگ، نماز جمعه را به شما اقتدا نمودند و راضی بودند که بعد از آن ثواب صد جهاد نصیبشان شده است!

به امید آگاهی تک تک ایرانیان از این بلائی که بنام مذهب، قرنهاست در حال از بین بردن ریشه ی ایران و ایرانیست ...


محمد جاوید - یازدهم اسفند نودُ6 - زیر آسمان خدا/ 3 نظر / 194 بازدید
elyacin

آیت الشیطان صهیونیست وهابی های خبیثند که با یهود و مسیحیت و صهیونیست و ... کنار اومدن که نه بلکه تمکین میکنند و فقط از شیعه علوی کینه دارند . به کوری چشم شما جهاد نکاحی های جگرخوار داعشی پرور اسلام راستین حاکم میشه و کف های روی اب مثل تکفیری های منافق رو نابود میکنه

elyacin

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

mashgh-e-eshgh

دوست گرامی اولا که بنده نه سنی هستم ، نه جهاد نکاهی و نه داعش! من در خانواده بشدت متعصب شیعه بدنیا آمدم و از کودکی در مجالس حسین و علی و امام زمان بودم... 40 هفته جمکران رفتن ، پای پیاده به پابوس رضا در مشهد رفتن ، برنده جوایز استانی در قرائت قرآن ،میاندار هیات ابوالفضل ، قرآن به سر بگیر و اعتکاف کننده ، در وقتی که اعتکاف هنوز مثل امروز "مد" نبود.....اما از وقتی که به مسایل مبهم شیعه شک کردم و سوال پرسیدم ، طرد شدم و هیچ کس جواب سوالات من را نداد ... و خیلی بهتر ، چون باعث شد خودم را از قید این مذهب ساختگی خلاص کنم ..... اما .... فرموده بودید به کوری داعش و جهاد نکاهی و یحتمل اهل سنت و بنده ، اسلام راستین حاکم میشه و کف ها را نابود میکنه! .... میخوام بپرسم که این اسلام ناب و راستین براستی چه حکایتی داشته که بعد از 1400 سال در تمام دنیا و بعد از 40 سال بصورت مختص در کشور اشغالشده ی ایران ، نتونسته پیاده بشه ؟ 40 سال زمان کمی نیست ، برای پیاده کردن احکام اسلام راستین ، و الان با تمام قدرت و ثروتی که در دست خادمان شیعه بوده باید یک گوشه اش رو حداقل ببینیم ؟؟؟ یا در کل دنیا ، بقول شما اسلام راستین!، میشه طالبان و داعش .....در نوع سنی اش ...برادر من ، خودمون رو گول نزنیم ... این اسلام راستین ، مثل مساله ظهور مهدی ، تنها وسیله ای برای چپاول مردم توسط مفتخواران و دکان داران دین اسلام است و تا وقتی که جهل مردم و تعصب وجود دارد ، همین وعده ها باعث ارتزاق انگلهای اجتماع از خون و دسترنج مردم ناآگاه خواهد شد ..... مرگ بر جهل و تعصب