حقیر کیست ؟

دو سه روز پیش جناب عظمای ولایت ، سرکوبعلی شاه پاستور نشین ؛ در واکنش به اعتراض دختران خیابان انقلاب ، طی سخنان مبسوطی ، خواسته ی شیر زنان ایرانی در داشتن حداقل های انسانی ، اقدام آنان را ؛ کما فی السابق و بزعم همیشگی ایشان، برآمده از تلاشها و پولها و تبلیغات "دشمن" تلقی فرمودند و از این حرکت اجتماعی بعنوان "حرکت حقیرانه" نام بردند.

اینکه جناب عظمای ولایت بخاطر مساله ای به این حقارت دست به سخنرانی میشوند ، خود دم خروسی است که قسم حضرت عباس این نایب برحق امام زمان را کمی خدشه دار میکند ! البته طرفداران بصیر این حضرت ولی امر ، این حرفها را بعنوان روشنگری مقام عظما در مقابل دشمنان یواشکی نظام قلمداد میکنند و برایش کف و دست و هوراااااا میکشند ..... اما نظام با زندانی کردن دختران خیابان انقلاب نشان داد که ترس از حرکتهای اجتماعی مردم تا اعماق وجودش ریشه دوانده و خوب میداند که مردم میتوانند با حرکتهای اجتماعی و مبارزات مدنی ریشه ی این قوم ستمکار را از بیخ برکنند.

این تا اینجای کار ......

خبر بعدی دیشب در فضای مجازی منتشر شد :


{{ احضار کودکانی که در برج میلاد رقص محلی را اجرا کرده بودند!!!

"دختر بچه‌هایی که در برج میلاد رقصیده بودند را احضار کرده بودند. شناسنامه‌شان را بررسی کردند تا ببینند ۹ ساله‌شان شده است یا خیر. یکی از دختر بچه‌ها را روز پنجشنبه از یک ظهر تا ۱۰ شب در وزرا نگهداشته و بازجویی کرده بودند"

مسعود کاظمی، خبرنگار، همچنین نوشت که ‏"دختر بچه می‌گفت طوری برخورد کردند انگار ما در برج میلاد آدم کشتیم.

احضار و بازجویی این کودکان از شرم‌آورترین اتفاقات رخ داده در چند سال اخیر است.}}


خوب ..... جناب عظمای دشمن ستیز !

این دختران خردسال هم پول گرفته بودند ؟

از طرف دشمن حمایت میشدند ؟

رقص چند کودک هم ضربه به نظام جهانی جنابعالی و اعوان و انصار دزد شماست ؟

براستی صدای مردم را نمیشنوی ؟


بنظرت حقیر کیه عظما ؟

مردمی که بدنبال حقوق اولیه انسانی خودشان در انتخاب نوع زندگی و پوشش هستند ؟

یا کسی که کوچکترین درخواست ملت را با داغ و درفش و احضار و بازجوئی و پرونده سازی خفه میکند؟

#حقیر_توئی

/ 2 نظر / 428 بازدید
saghar67

حجاب اجباری نیست درسته ولی ما مسلمانیم.دیگه یه پارچه که از جلو و عقبش موهاشون معلومه چه سختی ای داره؟ دین شما چیه ؟ والا مسیحی ها و اقلیت خاص هم به احترام ما حجاب دارن چون میدونن دارن توی کشور اسلامی زندگی میکنن هیچ وقت هم نمیگن زوره مجبورمون کردن. شما کشورهای اسلامی رو نگاه کنید ببینید چجوری حجاب دارن.درستش هم همینه.آدمی که روی ناموسش غیرت داشته باشه هیچ وقت از این حرکات حمایت نمیکنه ...

mashgh-e-eshgh

درود دوست عزیز ...سپاسگزارم از اینکه نظرتون رو نوشتید....دقیقا اگر حکومت دلسوز اسلام واقعی بود ، راضی نمیشد که مردم رو وادار به کاری بکنه که بانوانی که موافق این اجبار نیستند ، بقول شما با یک تکه پارچه که موهاشون از عقب و جلو معلومه دهن کجی به قوانین اسلام کنند! اگر به سایر کشورهای مسلمان سری زده باشید (مالزی ، دوبی ، ترکیه ، سوریه، لبنان و....) حتما دیده اید که هیچ کس مجبور به بجا آوردن شریعت اسلام در مورد حجاب نیست و همه هم دارند با دوستی در کنار هم زندگی میکنند! حکومت نباید در دین مردم ورود کند .... حجاب یک انتخاب است برای زن ، و هرکسی بسته به خواست و بینشش انتخاب میکند که حجاب داشته باشد یا خیر ... اقلیتهای مذهبی در ایران مجبور به اطاعت از دستورات قانونگذارن هستند و این خواست قلبی اونها نیست! چون در شریعتشان دستور حجاب ندارند.... و مساله درست برسر همین است که دستورات دین باید از روی خواست قلبی یک مومن انتخاب شود و نه از روی جبر ...بحمدالله خداوند در قرآن بحد کافی در مورد اختیار ابناء بشر به انتخاب راه زندگی دستور دارد .... خداوند حتی به پیغمبرش میگوید تو فقط مامور ابلاغ هستی و نه اجبار ...نعوذ بالله مگر جناب عظما مقامش از پیغمبر اسلام بالاتر است که بخواهد دستور موکد قران را نادیده بگیرد و اجبار کند به بجا آوردن شریعت .... بنده هم به ناموسم غیرت دارم ...اما تعصب خیر ... ناموس من میداند که تنها راه جلوگیری از ورود نامحرم به حریمش حفظ حجاب نیست ... کم نمیبینیم بانوان محجبه ای را که در بیناموسی گوی سبقت را از تن فروشان ربوده اند .... لا اکراه فی الدین ... این گفته ی قران است ... مگر اینکه یک آیه از قلم افتاده باشد ؛ و اونهم لابد : مگر به دستور حکومت جمهوری اسلامی حاکم بر ایران .... التماس تفکر