جرم آن بود که اسرار هویدا میکرد!

آخرین خبر : تلگرام توسط رای شعبه دو دادگاه رسانه فیلتر شد !!!

چرا ؟؟؟

چون اگر تلگرام نبود :

کی میفهمید که میلیاردها دلار از ثروت مملکت توسط بعضی خواص اختلاس شده ؟

کی میفهمید که کاسپین و آرمان و مسکن مهر و پدیده شاندیز و .......چه خبره؟

کی میفهمید که پلیس دخترا رو میزنه ؟

کی میفهمید که دارن قاچاق اسلحه میکنن در پوشش مواد مخدر که حمل و توزیع و فروشش برای خرده فروشان ممنوع و برای گردن کلفتان سپاه و حکومت کاملا آزاد و خیلی هم شرعیه؟

کی میفهمید که حکومت تا این حد در جهان؛ منفور همه ، حتی فلسطینیان قرار گرفته ؟

ضمن اینکه :

با ایجاد یک جنگ روانی جدید ، توجه جامعه، به دو خبر مهم و تازه از افتضاحات بین المللی رژیم رو ، فعلا منحرف میکنیم تا بعد ببینیم چیکار باید بکنیم !

کدوم دو خبر مهم ؟؟؟

اولیش: حمله به مواضع رژیم ایران در سوریه توسط اسرائیل و متلاشی کردن محموله ی وارداتی جدید به سوریه که در اون منطقه دپو میشد و برای ادامه جنگ در سوریه میخواستن ، و به تبع این حمله کشته شدن 18 مدافع حرمسرای اسد بود که باز هم روزنامه های تحت کنترل ، نتونستن مطلبی پوشش بدن و باز هم تلگرام باعث لو رفتن اخبار شد ، و طبق معمول هم مسئولین خدوم تکذیب کردند!!!

دومیش : رونمائی نتانیاهو از نقشه ی رژیم برای دستیابی به سلاح اتمی در پوشش برجام بود که به واقع تیر خلاصی بود بر برجام و خروج قریب الوقوع آمریکا از این پیمان و شروع مجدد و هولناکتر تحریمها ! .... این دستیابی اسرائیل به اسناد و مدارک محرمانه ی برنامه ی رژیم در مورد ساخت سلاح هسته ای ، خود بی آبروئی تازه ای برای نظام بود در مورد رجز خوانیهای اطلاعاتی و اشرافش به تمام منطقه! ....

خلاصه ......

تلگرام رو فعلا فیلتر کردید ، اما بنظرم راهش اینه که کل اینترنت رو ببندید و خلاص! .... چون هم تلگرام به مدد پاول دورف ، بزودی دوباره در دسترس همگان خواهد بود و هم سایر شبکه های اجتماعی هنوز وجود دارند که مردم از اونطریق دسترسی به منابع صحیح خبری داشته باشند .

فلذا ..... آقای جمهوری اسلامی ، خودت رو بیشتر از این مفتضح خاص و عام نکن و صورت مساله رو پاک نکن ....

به آغوش مردم برگردید ، و راه را برای تغییرات مد نظر قاطبه مردم باز کنید ...شاید فردا دیر باشد.


محمد جاوید - یازدهم اردیبهشت نودُ6


/ 2 نظر / 332 بازدید
smostaghaci

آقا شما مثل اینکه از اون نئوکنسرواتیوهای کاخ سفید هم عقب مانده تر هستید. . آنها هم شوی نتانیاهو را یک خیمه شب بازی خواندند آنوقت شما نشستید این گوشه خانه و با دو تا خبر دست و پا شکسته فکر می کنید شاخ غول همه تحلیل ها را شکستید. لااقل کمی از گوشه خانه بزنید بیرون و 4 تا کتاب بخوانید، کانال های خبری تان را گسترده تر کنید. الان نمایشگاه کتاب هم موقعیت خوبی است. از پوسته خود بکنید و بزنید بیرون

mashgh-e-eshgh

دوست عزیز این همه مطلب بود، چسبیدی به نتانیاهو! یحتمل من هم عامل موساد هستم و یا اجیر شده ی دژمن!!!! ..مطلب من درباره فیلتر تلگرام توسط مجرائی بود که اساسا اندازه قانونیش این نیست که بخواد برای یک ملت تصمیم بگیره! اندازه یک بازپرس اینه که بخواد دسترسی بیش از 40 میلیون ایرانی رو با حکم دیکته شده اش به اطلاعات قطع کنه ؟ . گوشه خونه نشستم و مینویسم چون جونم رو دوست دارم و سرنوشت ستار بهشتی زیاد برایم خوشایند نیست! ، و اگر بخوام کتاب بخونم همون گوشه خونه هم میتونم بخونم و نیازی به بیرون اومدن نیست...اگر بیرون بیایم، فقط تلاش برای براندازی رژیم سراسر کذب و ریا خواهد بود و به اندازه ی وسعم به این حکومت پلید ضربه خواهم زد.... و اما شما که حتی اسمت هم مشخص نیست ، علیرغم اینکه ظاهرا از آزادی بیان برخورداری ، خود دلیل اینه که کانالهای خبری جنابعالی هم زیاد وسیع نیست... چند روز آینده خواهیم دید که چه کسی اطلاعاتش جعلیه و همون نئوکنسرواتیوهای کاخ سفید چی میگن! (هرچند که به هیچ وجه اونها رو تائید نمیکنم ، چون تمام ایران فعلی ،حاصل تندروی حکومتی است ) ... مینویسم ...ادعای تحلیلگر بودن ندارم... واقعیات را مینویسم...بقدر خودم تلاش میکنم که آگاهی بدهم ..یکنفر هم مطالب را بخواند و فکر کند ، من وظیفه ام را انجام داده ام.. ضمنا در مورد کتاب ، زیاد به محتوای کتابهائی که از مجرای وزارت ارشاد عبور میکند خوشبین نیستم ..اگر خواستید کتابی بخوانید دوکتاب تاریخ شیعه گری نوشته احمد کسروی و رفیق آیت الله نوشته امیر عباس فخر آور را هم مطالعه بفرمائید...بلکه افاغه کنه....... برقرار باشید .