اکثر روایات تاریخ کربلا، ساختگی، دروغ و جعلی است! ...ق 1

با توجه به فرا رسیدن محرم و گرم شدن بازار مداحان و آخوندها ، لازم دیدم که مطالبی را در مورد داستان کربلا و وقایع عاشورا از منابع خود شیعه! گرد آوری و منتشر کنم ، تا شاید برای کسانی که مثل خود من به این موارد فکر کرده و بدنبال واقعیت هستند مطلوب واقع شود. در کل مطالب و صحبتهایی که آخوندها پیرامون حسین بن علی و کربلا می‌کنند، کاملا دروغ، جعلی‌ست و مبتنی به اسناد دسته اول معتبر نمی‌باشد. در این مطلب، به چند مورد اشاره خواهم کرد و در روزهای آتی مطالب را ادامه خواهم داد...

با هم همراه شویم....

1.    آیت الله مرتضی مطهری این‌چنین اعتراف می‌کند و می‌نویسد :《حالا بحث من این است که در نقل و بازگو کردن حادثه عاشورا ما هزاران تحریف وارد کرده‌ایم. هم تحریفهای لفطی یعنی شکلی و ظاهری راجع به اصل قضایا، مقدمات قضایا، متن و حواشی مطلب و هم [تحریف های معنوی که] در تفسیر این حادثه ما تحریف کرده ایم. با کمال تاسف این حادثه، هم دچار تحریفهای لفظی است و هم تحریفهای معنوی، هر دو. و باز تحریفهایی که می شود گاهی، لا اقل هماهنگی با اصل مطلب دارد و گاهی تحریف نه تنها کوچکترین هماهنگی ندارد بلکه قضیه را مسخ و بکلی واژگون می‌کند...》.

کتاب "حماسه حسینی" نوشته مرتضی مطهری، جلد ۱ صفحه ۶۲

2.    سخنانی که روضه خوانها مطرح می کنند هیچ کدام حقیقت نداشته و فقط برای در آوردن اشک مردم و دریافت پول چنین جنایاتی را می کنند.

 

آیت الله مرتضی مطهری چنین اعتراف می کند و می نویسد : 《روضه خوان بیچاره می بیند که اگر بنا شود هر چه میگوید از آن راست ها باشد مجلس اش  نمیگیرد، بعد همین مردم هم دعوتش نمی کنند، ناچار یک چیزی هم اضافه می کند..

 

کتاب حماسه حسینی جلد ۱ صفحه ۶۵

 

3.    حسین بن علی توسط شیعیان به قتل رسید ولی امروزه آخوندهای شیعه سعی در کتمان این حقیقت دارد.

 

حسین بن علی را خود شیعیان کشتند و بعد از گذشت ۱۴ قرن برایش عزاداری می کنند.

 

آیت الله مرتضی مطهری در اعترافی بزرگ، چنین می نویسد :

 

《بی شک مردم کوفه از شیعیان علی بن ابی طالب بودند و امام حسین را شیعیانش کشتند》.

 

ایشان از شخصیتهای بزرگ و معروف شیعه هست که اعتراف می کند که قاتل حسین همان شیعیان هستند و از مخالفین شیعه هم نیست که بگوییم به جهت تخطئه شیعه چنین سخنی را گفته است!

 

کتاب "حماسه حسینی" جلد ۱ صفحه ۴۸

 

 

                          ادامه دارد.......
/ 0 نظر / 116 بازدید