دستگیری یک منتقد عادی دیگر!

حکومت عدل علی و فرهنگ عاشورایی جمهوری اسلامی این است که هرکسی برای حمایت از مظلومی قد علم کرد، قامتش را بشکند....

احمدعالی نژاد، یک شهروند عادی مثل همه ی ما بود که در صفحه توئیتر خود با نام و عکس واقعی خودش فعالیت میکرد و دغدغه های اجتماعی و مدنی داشت...نه جاسوس بود و نه اندیشه های سایر ادیان را منتشر میکرد... فقط مخالفتش را با اعمال ضد بشری جمهوری اسلامی ، محترمانه منتشر میکرد، و به خاطر همین حرفهای عادی دستگیر و روانه بازداشتگاههای قرون وسطائی ولایت خودکامه فقیه شد.

هنوز یکسال از بیانات رهبر معظم! در حرم رضوی نگذشته که گفته بود :

هیچکس به دلیل مخالف بودن نظرش با حکومت، تحت تعقیب و فشار قرار نمی‌گیرد!

نمونه ای از انتقادات عالی نژاد را در ذیل منتشر میکنم و قضاوت را به وجدانهای بیدار میسپارم.


توئیت 1 :اردیبهشت 97

من با جمهورى اسلامى مخالفم چون نميخوام خون مردم بيگناه سوريه به گردنم بيافته.نميخوام فرزندم تاوان ويرانى سوريه را بده. نميخواهم خون اعدامى هاى بيگناه ٦٠ و ٦٧ و و و به گردنم بيافته. هرکی مخالف نیست به موارد بالا فکرکنه.

توئیت 2 :تیرماه 97

مگر میشود ۱۸ تیر بیاید یاد سعید زینالی و درد انتظار مادر زجر کشیده اش به خاطرمان نیاید؟

توئیت 3 :تیرماه 97

در حالیکه نرگس محمدی بخاطر درد شدید شکم و با احتمال پارگی کیسه صفرا ساعت هاست در بهداری زندان اوین بستری است و پزشکان دستور فوری انتقال او به بیمارستان را صادر کرده اند اما مسئولین زندان اجازه اعزام وی به بیمارستان را صادر نمیکنند. جان نرگس محمدی در خطر است.

توئیت 4 : دیماه 96

آنقدر دزدیدیدوغارت وظلم کردید که همه از طبقه‌محروم،متوسط‌و حتی بالاتربریدندوکم آوردند،الان که مردم ریختند تو خیابان و صدایی که سالها خفه شده بود را فریاد میزنند، مردم را اراذل و اوباش معرفی میکنید؟ اراذل‌و‌اوباش شمایید که‌چهل‌سال فقط دزدیدین و بردین و خوردین، ولی دیگه تمومه ماجرا...


احمد عالی نژاد بخاطر حمایت از زندانیان سیاسی توسط اطلاعات سپاه ربوده شده است. همسر آقای عالی‌نژاد را نیز یک روز پس از بازداشت ایشان به بهانه اینکه آقای عالی‌نژاد را از مامورین مخفی کرده‌ بازداشت کرده‌اند.فرزند۶ ساله احمد الان آواره خانه دیگران است.

مرد شریف و شجاع احمد عالی نژاد صدای زندانیان سیاسی بود ، بیایید صدایش باشیم......

/ 0 نظر / 63 بازدید