من یک مرد مسلمان هستم!!

من یک مرد مسلمان هستم؛ پس به اصول ده ‌گانه زیر ایمان دارم:

 1-اعتقادات من باید در تمام جهان -حتی اگر شده با زور- گسترش یابد. من مخالفانم را به هرنحوی می‌کُشم؛ مگر اینکه با من هم‌عقیده شوند یا حاضر شوند به من پول بدهند.

(قرآن: محمد ۴ ، توبه ۵ ، انفال ۱۲ ، توبه ۲۹ ، احزاب ۶۰ و ۶۱ ، توبه ۱۲۳ )

۲- زنان از مردان پست‌ترند و نباید حقوق برابری با آن‌ها داشته‌باشند. یک زن به طور کامل تحت مالکیت پدر یا شوهرش است و در صورت نافرمانی از آن‌ها باید کتک بخورد. دلیل این امر در ناقص بودن عقل زنان نسبت به مردان است.

(قرآن: نساء ۳۴ ، بقره ۲۲۳ / نهج‌البلاغه: خطبه ۸۰ )

۳- با اینکه سازمان بهداشت جهانی و انجمن‌های پزشکی بسیاری از کشورها همجنسگرایی را گرایشی سالم و غریزی و نه یک بیماری می‌دانند، من همجنسگرایی را یک بیماری می‌دانم و از آن متنفرم و فکر می‌کنم همجنسگرایان یا باید تغییر گرایش بدهند و یا کشته شوند.(قرآن: اعراف ۸۰ و ۸۱ / قانون مجازات اسلامی: ماده ۲۳۴)

۴- اگر جنگی اتفاق بیفتد و من به عنوان یک مرد مبارز بتوانم کسی را بکشم، حق دارم زنان خانواده او را به کنیزی بگیرم و از آنان استفاده جنسی بکنم. همینطور من حق دارم تا ۵۰۰ عدد غلام و کنیز را به خدمت خود درآورم.

( قرآن: نساء ۲۴ / عیون اخبار رضا: ج ۱ ص ۱۸۰ )

۵- من به عنوان یک مرد فکر می‌کنم دختران ۹ ساله به بلوغ جنسی رسیده‌اند و حق دارم با آن‌ها رابطه جنسی داشته‌باشم؛ همچنین می‌توانم تا ۴ همسر داشته‌باشم. من با دیدن موی زنان تحریک می‌شوم؛ بنابراین آن‌ها باید مویشان را بپوشانند وگرنه به آن‌ها تجاوز خواهم‌کرد.

( بحارالانوار: ج ۲۲ ص ۲۰۲ ، ج ۴۳ ص ۴۲ / قرآن: نساء ۳ / احزاب ۵۹ )

۶- من معتقدم کردها از نسل اجنه هستند، دمپایی سیاه آلت مرد را شُل می‌کند، عطسه نشانه راستگویی است، در بهشت حوری‌ها مانند میوه از درختان می‌رویند و زمین را یک ماهی حمل می‌کند.

( کافی: ج ۶ ص ۱۶۵ ، ج ۶ ص ۴۶۶ ، ج ۲ ص ۶۵۷ ، ج ۸ ص ۲۳۱ ، ج ۸ ص ۲۵۵ )

۷- برای من میهن یعنی هرجایی که اسلام وجود داشته‌باشد؛ بنابراین من آسایش یک مسلمان از عربستان را به آسایش یک زرتشتی ایرانی ترجیح می‌دهم. به همین دلیل من با حمله اعراب به ایران که جهت گسترش اسلام بود، هرچند باعث کشتار ایرانیان بیشماری شد، مشکلی ندارم.

( الکامل بن اثیر: ج ۳ ص ۱۱۶ / نهج‌البلاغه: خطبه ۱۴۶ )

۸- در نظر من موسیقی شادی‌بخش در حکم فساد و زنا می‌باشد. من تنها اندوه را می‌پسندم و از روضه‌خوانی و مداحی لذت می‌برم. موسیقی فرح‌بخش باعث تحریک جنسی من و انجام گناه می‌شود.

( بحارالانوار: ج ۷۶ باب ۹۹ / کافی: ج ۶ با‌ب‌الغناء )

۹- من یک ماه در هر سال، روزانه به مدت تقریباً ۱۵ ساعت آب و غذا نمی‌خورم تا پس از مرگم در آتشی سوزان که شعله‌اش هرگز خاموش نمی‌شود، عذاب ابدی نشوم. من این کار را برای روحم مفید می‌دانم، حتی اگر در نظر علم این عمل به جسمم آسیب بزند.

۱۰- من فکر می‌کنم پس از مرگم همچنان زنده خواهم‌بود و اگر بخواهم به باغ‌هایی در آسمان پرواز کنم که در آن‌ها جوی‌های عسل و برده‌های جنسی وجود دارد، باید روزانه ۵ مرتبه به زبان عربی جملات خاصی را تکرار کنم و حرکات خاصی را انجام دهم، حتی اگر فلسفه‌شان را ندانم.

(۹ و ۱۰- قرآن: محمد ۱۵ ، معراج ۱۵ و ۱۶ ، نباء ۳۳ )

اعلامیه سازمان بهداشت جهانی درمورد همجنسگرایی:  https://goo.gl/MsJxvz 

مضرات روزه :   https://goo.gl/6JKjzL 

 


/ 3 نظر / 147 بازدید