نامه پدر آتنا دائمی(زندانی حقوق بشر)به حسن روحانی

🔴 پدر آتنا دائمی، فعال مدنی زندانی، خطاب به حسن روحانی: در دولت شما بدترین ظلم در حق من و خانواده‌ام شده؛ خوشحالم که به شما رای ندادم

پدر آتنا دائمی (فعال حقوق‌بشر زندانی) از حسن روحانی به خاطر سکوت و بی‌توجهی نسبت به پرونده و وضعیت دخترش به شدت انتقاد کرده و خطاب به او نوشته: «از اینکه به دولت شما رای ندادم خوشحالم و به هیچ‌وجه پشیمان نیستم.»

متن نوشته حسین دائمی به نقل از صفحه اینستگرام او به شرح زیر است:

امروز باخبر شدم آرش صادقی زندانی سیاسی، هم‌صدا با سهیل عربی برای حمایت از همسر خود گلرخ ایرایی و آتنا دائمی دست به اعتصاب غذا زده. همگان می‌دانید این دو عزیز در ماه‌های گذشته چندین‌بار به خاطر فشارهای امنیتی دست به اعتصاب زده‌اند از جمله آرش صادقی که بر اثر اعتصاب طولانی‌مدت، مشکلات شدیدی برایش به وجود آمده که هم‌اکنون محروم از درمان و دارو است و امکان اینکه جانش به خطر بیفتد زیاد است. از همه دوستان می‌خواهم در صورت امکان، مانع اعتصاب غذای این دو عزیز بشوند تا مشکلی برای‌شان به وجود نیاد.

اینجا لازم می‌دانم پیامی برای مسوولان بدهم از جمله به «رییس‌جمهور امید و اعتدال»: آقای روحانی از اینکه بنده به دولت شما رای ندادم خوشحالم و به هیچ‌وجه پشیمان نیستم.

۱- اینجانب به عنوان یک شهروند حقی دارم که به من داده نشده.

۲- در بدترین شرایط اقتصادی، بنده حق شهروندی خود نسبت به کشورم را انجام داده و می‌دهم؛ هم مالیات پرداخت می‌کنم هم عوارض و غیره.

۳- در دولت شما بدترین ظلم در حق من و خانواده‌ام شده که باید در جریان باشید و تاکنون هیچ واکنشی از طرف شما به عنوان رییس‌جمهور رویت نشده.

۴- سال ۱۳۹۳ دخترم را به جرم ناکرده با پرونده‌سازی واهی به بند کشیدند با ۵ سال حکم زندان که دو سال و نیم از حکم خود را گذرانده و در این مدت، چندین بار در داخل زندان برای دخترم از طرف مسوولان زندان پرونده‌سازی کردند تا جایی که جان دخترم به خاطر اعتصاب غذا به خطر افتاده.

۵ - آقای روحانی مجددا مسوولان زندان و برادران سپاه ثارلله دست از سر دخترم بر نداشته و به دلایل نامعلوم و نامشخص، دختران من را به نام‌های فاطمه (آتنا) دائمی و گلرخ ایرایی، تبعید و به زندان قرچک انتقال دادند. این در حالی‌ست که دخترم بر اثر اعتصاب غذا و بی‌توجهی مسوولان زندان و به خاطر عدم رسیدگی به موقع، مجبور به خارج کردن کیسه صفرا شده و دوران نقاهت بعد از عمل را سپری می‌کرده است.

حال آقای روحانی! اینجانب حسین دائمی پدر خانم آتنا دائمی به عنوان یک شهروند از جنابعالی می‌خواهم تا پیش از آنکه مشکل بدتر و بزرگتری پیش بیاید به وضعیت او رسیدگی کنید. جان فرزندان ما در خطر است.
/ 0 نظر / 137 بازدید